0 Ft

Termékeink

Ne dobja ki!


Az elhasználódott fényforrások veszélyes hulladéknak minősülnek, melyek újrahasznosításával sokat tehetünk környezetünkért.

Hozza be hozzánk működésképtelen izzóit és vásároljon tőlünk egy újat.

AKKUS LED LÁMPA

Munkalámpa

Munkalámpa és powerbank 

Ablaktisztító robot

- Két korongos
- 3 takarítási mód
- 80W teljesítmény

TOP termékek
Szűrés
Gyártó
(77)
Típus
(8)
(50)
(10)
(1)
(8)
Szín
(5)
(1)
(17)
(9)
(14)
(12)
(2)
Ár
0 Ft - 20 610 Ft
Termékajánló
Partnereink

Optikai kábelek

Főkategória >Kábelek >Optikai kábelek

77 találat 176441 termékből

Sorrend:

-26%
-26%
-26%
-26%
-26%
-26%
  LEGRAND 032609 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3
Cikkszám: (032609)
 4 580 Ft Ár: 6 189 Ft
  db    Kosárba
Összehasonlítás
-26%
-26%
-26%
-26%
-26%
-26%
-26%
  LEGRAND 032612 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3
Cikkszám: (032612)
 4 757 Ft Ár: 6 428 Ft
  db    Kosárba
Összehasonlítás
-26%
-26%
  LEGRAND 032610 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/SC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3
Cikkszám: (032610)
 4 933 Ft Ár: 6 665 Ft
  db    Kosárba
Összehasonlítás
-26%
  LEGRAND 032615 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú LC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 1 méter LCS3
Cikkszám: (032615)
 4 933 Ft Ár: 6 665 Ft
  db    Kosárba
Összehasonlítás
-26%
  LEGRAND 032633 patch kábel optika OM4 multimódusú LC/LC duplex 50/125um LSZH (LSOH) kék 0,5 méter LCS3
Cikkszám: (032633)
 4 933 Ft Ár: 6 665 Ft
  db    Kosárba
Összehasonlítás
-26%
-26%
-26%
-26%
-26%
  LEGRAND 032613 patch kábel optika OM3 (PC) multimódusú SC/LC duplex 50/125 um LSZH (LSOH) lila 2 méter LCS3
Cikkszám: (032613)
 5 108 Ft Ár: 6 902 Ft
  db    Kosárba
Összehasonlítás
 
prev
next