Carguard 50740 Halogén izzó BHA054 - H7-12V-55W +30%
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Halogén izzó - BHA052 - H7 - 12V - 55W - +30% fényerő
    • Hosszú élettartam
    • 30% extra fényerő
    Izzó típusa:H7
    Feszültség:12 V
    Teljesítmény:55/60 W
  • Manufacturer
    CARGUARD
    Gyártói cikkszám
    50740
    Height
    6,00 mm
    Depth
    3,50 mm
    Súly
    15,00 g
    Width
    3,50 mm