BVF NG 300W infrapanel (90x30cm) (IPNG0300C)
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
30x90cm-es 300W-os egyedi méret. A BVF NG series infrapanelek legkisebb teljesítményű terméke.
BVF NG 300W infrapanel (90x30cm) (IPNG0300C) általános leírása:
Működési elv:
Fajtái:
Fontos szempontok a választásnál:
* A helyiség mérete és szigetelése
* A fűtési igény
* Az energiahatékonyság
* A biztonsági funkciók
* A fűtőtest ára
További információért keressen minket bizalommal: info@gazdafielectronic.hu
  • Manufacturer
    BVF
    Gyártói cikkszám
    IPNG0300C
    IP protection
    IP 44
    Size
    900 × 300 × 25 mm
    Voltage
    230V
    Color
    fehér
    Wattage
    300W