BVF MG 600W tükör infrapanel (IPNG0600MG)
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
BVF MG 600W tükör infrapanel (IPNG0600MG) általános leírása:
  • Fűtőpanel jellege: Carbon-Silver p5 technológiával
    Felületi hőmérséklet: 95 - 110 °C
    Rögzítés: fali és mennyezeti konzol
    Keret: keret nélkül
    Felület: tükör
    Hátlap: teljes felületű alumínium
    Túlmelegedés védelem: ötszörös elektronikus
    Csatlakozó vezeték: 2,5m + szabvány dugalj
    Tanúsítványok: CE , TÜV, ROHS
  • Manufacturer
    BVF
    Material
    alumínium
    Gyártói cikkszám
    IPNG0600MG
    Lenght
    900 mm
    IP protection
    IP 44
    Depth
    30 mm
    Voltage
    230V
    Width
    600 mm
    Wattage
    600W