TECHNOTHERM ISP-BL 600 Infrapanel, 0,60kW, kék, porszórt felület
- alacsony zajszint
- termosztáttal felszereltek
TECHNOTHERM ISP-BL 600 Infrapanel, 0,60kW, kék, porszórt felület általános leírása:
    Gyártói cikkszám
    ISP-BL-600
    Height
    600mm
    Width
    1200mm
    Color
    kék
    Wattage
    0,6kW
    Thickness
    15mm