TECHNOTHERM ISP-Y 600 RF Infrapanel, 0,60kW, sárga, porszórt felület, külső termosztáttal vagy interneten vezérelhető
- alacsony zajszint
- TPF-ECO típusú külső termosztáttal vagy interneten vezérelhető ECO interfész segítségével
TECHNOTHERM ISP-Y 600 RF Infrapanel, 0,60kW, sárga, porszórt felület, külső termosztáttal vagy interneten vezérelhető általános leírása:
    Gyártói cikkszám
    ISP-Y-600-RF
    Height
    600mm
    Width
    1200mm
    Color
    sárga
    Wattage
    0,6kW
    Thickness
    15mm