KANLUX 32825 OS 40W-840-MPRM-B-N3 lámpa OFIS 40W 220-240V AC 4400lm 4000K IP20 fekete
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Manufacturer
    KANLUX
    Installation
    mennyezeti
    Lifetime
    50 000 óra
    Luminous
    4 400 lm
    Gyártói cikkszám
    32825
    Lenght
    1200 mm
    IP protection
    IP 20
    Height
    35 mm
    Voltage
    220-240V AC
    Súly
    4190
    Width
    300 mm
    Color
    fekete
    Szín
    fekete
    Color temperature
    4 000 K
    Wattage
    40W