KANLUX 33357 L120B 16W/M24IP00-CW LEDSZALAG 24V DC 30m 24V DC 6000K
Energiaosztály 2023-
157.59
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Manufacturer
    KANLUX
    Lifetime
    30 000 óra
    Energiaosztály 2023-
    E
    Gyártói cikkszám
    33357
    Lenght
    30000 mm
    Height
    30000 mm
    Voltage
    24V DC
    Súly
    436
    Width
    8 mm