KANLUX 38392 LTL 38W-114-CCT-ADJ-W lámpa 114 cm 11,3 - 38W 220-240V AC 3000.3500.4000K IP20 fehér
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Lámpatest fényárama: 5000(1WW)/5245(2WW)/5325(NW) lm
  • Manufacturer
    KANLUX
    Lifetime
    50 000 óra
    Gyártói cikkszám
    38392
    Lenght
    1144 mm
    IP protection
    IP 20
    Height
    84 mm
    Voltage
    220-240V AC
    Súly
    1260
    Width
    61 mm
    Color
    fehér
    Szín
    fehér
    Wattage
    11,3 - 38W