KANLUX 39435 LCOBFC 12W/M12IP65-NW LEDSZ. 12V DC 5m 12V DC 4000K IP65
Energiaosztály 2023-
20.29
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Manufacturer
    KANLUX
    Lifetime
    30 000 óra
    Energiaosztály 2023-
    G
    Socket
    wires
    Gyártói cikkszám
    39435
    Lenght
    5000 mm
    IP protection
    IP 65
    Height
    5000 mm
    Voltage
    12V DC
    Súly
    84
    Width
    8 mm