KANLUX 39437 LCOBH14,4W/M24IP00-WW LEDSZ. 24V DC 5m 24V DC 3000K
Energiaosztály 2023-
24.85
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Manufacturer
    KANLUX
    Lifetime
    30 000 óra
    Energiaosztály 2023-
    E
    Socket
    wires
    Gyártói cikkszám
    39437
    Lenght
    5000 mm
    Height
    5000 mm
    Voltage
    24V DC
    Súly
    96
    Width
    10 mm