SCHNEIDER RSB1A120P7PV Zelio RSB interfész relé foglalattal, védődiódával, 1CO, 12A, 230VAC
Schneider Villanyszerelői zsebkönyv 2026
SCHNEIDER RSB1A120P7PV általános leírása:
  • Manufacturer
    SCHNEIDER
    Gyártói cikkszám
    RSB1A120P7PV
    IP protection
    IP 20
    Maximális folyamatos üzemi feszültség (Uc)
    120 V
    Névleges áramerősség (In)
    12 A
    Névleges lökőfeszültség-állóság (Uimp)
    3.6 kV megfelel IEC 61000-4-5 3. szint
    Névleges szigetelési feszültség (Ui)
    400 V megfelel EN/IEC 60947-1
    Névleges üzemi feszültség (Ue)
    180 V AC 50/60 Hz