OBO 6289970 ISSDM45RW Installációs Oszlop padló/mennyezet 80x130x3300mm hófehér alumínium
A kép illusztráció!
OBO 6289970 általános leírása:
  • ISS média oszlop alumíniumból. A készlet tartalma: 1 kétrekeszes oszlop feszítőszerelvénnyel, teljes hossz: 3300 mm - 3500 mm 1 mennyezeti rögzítő feszítőszerelvénnyel 2 fedél alumíniumból, hossza 3000 mm Az ISS média oszlop tetején található feszítőszerelvény 300 - 500 mm állítási lehetőséget biztosít. Lehetséges színválaszték eloxált alumínium vagy hófehér. Az oszlop alapja egy vékony ovális alumíiumprofil. A szemben levő oldalakon két 45 mm nyílás található Modul45-ös készülékek közvetlen beépítéséhez.
    ISS média oszlop alumíniumból, 45 mm fedélnyílással.
    A készlet tartalma:
    1 kétrekeszes oszlop feszítőszerkezettel
    Teljes hossz: 3315 mm - 3480 mm
    1 mennyezeti rögzítő feszítőszerkezettel
    2 fedél alumíniumból, hossza 3000 mm
    Az ISS média oszlop tetejére erősített feszítőszerkezet 315 - 480 mm között változtathatóan állítható. Lehetséges színválaszték eloxált alumínium vagy hófehér. Az oszlop alapja egy vékony ovális alumíiumprofil. A szemben levő oldalakon két 45 mm nyílás található Modul 45®-ös készülékek közvetlen beépítéséhez.
    Méret
    80x130x3300mm