OBO 6290087 ISSRM45EL Installációs Oszlop padló/mennyezet 70x3000mm eloxált alumínium
A kép illusztráció!
OBO 6290087 általános leírása:
  • ISS média oszlop alumíniumból. A készlet tartalma: 1 db egyrekeszes oszlop feszítőszerelvénnyel, teljes hossz : 3300 mm - 3500 mm mm 1 db fedél alumíniumból, hossza: 3000 mm Ennek az ISS média oszlopnak a kialakítási alapja egy különösen karcsú, kerek alumíniumprofil, aminek az elülső oldalán a Rapid45 szerelvénybeépítő csatornákból származó sima fedél van. A 45 mm-es fedélnyílás a Modul45 sorozatú kapcsolók és csatlakozóaljzatok közvetlen befogadására alkalmas.
    ISS média oszlop alumíniumból, 45 mm fedélnyílással.
    A 45 mm-es fedélnyílás a Modul 45 sorozatú kapcsolók és dugaszolóaljzatok közvetlen befogadására alkalmas. A 45 mm-es fedélnyílás a Modul 45® sorozatú kapcsolók és csatlakozóaljzatok közvetlen befogadására alkalmas.
    alumínium
    Felület
    eloxált
    Gyártói cikkszám
    Méret
    70x3000mm