TECHNOTHERM ISP-BL 600 Infrapanel, 0,60kW, kék, porszórt felület
- alacsony zajszint
- termosztáttal felszereltek
TECHNOTHERM ISP-BL 600 Infrapanel, 0,60kW, kék, porszórt felület általános leírása:
    Gyártói cikkszám
    ISP-BL-600
    Magasság
    600mm
    Szélesség
    1200mm
    Szín
    kék
    Teljesítmény
    0,6kW
    Vastagság
    15mm