TECHNOTHERM ISP-R 600 RF Infrapanel, 0,60kW, piros, porszórt felület, külső termosztáttal vagy interneten vezérelhető
TECHNOTHERM ISP-R 600 RF Infrapanel, 0,60kW, piros, porszórt felület, külső termosztáttal vagy interneten vezérelhető általános leírása:
    Gyártói cikkszám
    ISP-R-600-RF
    Magasság
    600mm
    Szélesség
    1200mm
    Szín
    piros
    Teljesítmény
    0,6kW
    Vastagság
    15mm