KANLUX 32825 OS 40W-840-MPRM-B-N3 lámpa OFIS 40W 220-240V AC 4400lm 4000K IP20 fekete
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Gyártó
    KANLUX
    Beépíthetőség
    mennyezeti
    Élettartam
    50 000 óra
    Fényáram
    4 400 lm
    Gyártói cikkszám
    32825
    Hosszúság
    1200 mm
    IP Védettség
    IP 20
    Magasság
    35 mm
    Működési feszültség
    220-240V AC
    Súly
    4190
    Szélesség
    300 mm
    Szín
    fekete
    Szín
    fekete
    Színhőmérséklet
    4 000 K
    Teljesítmény
    40W