KANLUX 33357 L120B 16W/M24IP00-CW LEDSZALAG 24V DC 30m 24V DC 6000K
Energiaosztály 2023-
157,59
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Gyártó
    KANLUX
    Élettartam
    30 000 óra
    Energiaosztály 2023-
    E
    Gyártói cikkszám
    33357
    Hosszúság
    30000 mm
    Magasság
    30000 mm
    Működési feszültség
    24V DC
    Súly
    436
    Szélesség
    8 mm