KANLUX 39440 LCOBH14,4W/M24IP65-WW LEDSZ. 24V DC 5m 24V DC 3000K IP65
Energiaosztály 2023-
29
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Gyártó
    KANLUX
    Élettartam
    30 000 óra
    Energiaosztály 2023-
    E
    Foglalat
    wires
    Gyártói cikkszám
    39440
    Hosszúság
    5000 mm
    IP Védettség
    IP 65
    Magasság
    5000 mm
    Működési feszültség
    24V DC
    Súly
    126
    Szélesség
    10 mm