SCHNEIDER RSB1A120F7S Zelio RSB interfész relé foglalattal, 1CO, 12A, 120VAC
Ultimi pezzi
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
Schneider Villanyszerelői zsebkönyv 2026
SCHNEIDER RSB1A120F7S általános leírása:
  • Gyártó
    Schneider Electric
    Gyártói cikkszám
    RSB1A120F7S
    120 V
    Névleges áramerősség (In)
    12 A
    Névleges lökőfeszültség-állóság (Uimp)
    3.6 kV megfelel IEC 61000-4-5 3. szint
    Névleges szigetelési feszültség (Ui)
    400 V megfelel EN/IEC 60947-1
    Névleges üzemi feszültség (Ue)
    10 V AC 60 Hz