SCHNEIDER TM5SE1IC02505 Bővítő modul 1gyorsszáml. 250KHz 5Vdc
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
Schneider Villanyszerelői zsebkönyv 2026
Modicon TM5 I/O bővítő, gyorsszámláló bemeneti modul, 250 kHz, 1 bemenet, 5 VDC enkóder
  • Gyártó
    SCHNEIDER
    Beépíthetőség
    süllyesztett
    Frekvenciatartomány
    250kHz