OBO 6289972 ISSDM45EL Installációs Oszlop padló/mennyezet 80x130x3300mm eloxált alumínium
Transport gratuit!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
A kép illusztráció!
OBO 6289972 általános leírása:
Energiaoszlopok
1 rekeszes energiaoszlop
2 rekeszes energiaoszlop
több rekeszes energiaoszlop (3,35 m magas, szerelvényezni 0,68 m-ig lehet)
Bepattintható energiaoszlop: szerelvények könnyedén bepattinthatók, rögzítőkeret használata nélkül
Univerzális energiaoszlop: rögzítőkeret használatával.
* Lakások
* Irodák
* Üzletek
* Közintézmények
Energiasávok és mini oszlopok vagy hétköznapi nyelven hálózati elosztók.
A falon kívüli aljzatok használata egyszerű.
A falon kívüli aljzatok használati területei:
* Garázsok
* Műhelyek
* Kültéri területek
Rejtett aljzatok
A rejtett aljzatok használati területei:
* Lakások
* Irodák
* Üzletek
Az aljzatok kiválasztásakor figyelembe kell venni a következőket:
* Az aljzat típusa
* Az aljzat áramerőssége
* Az aljzat feszültsége
* Az aljzat védelmi fokozata
* Az aljzat színe
* Az aljzat ára
Az aljzatok beépítését minden esetben szakemberre kell bízni.
További információért keressen minket bizalommal: info@gazdafielectronic.hu
  • ISS média oszlop alumíniumból. A készlet tartalma: 1 kétrekeszes oszlop feszítőszerelvénnyel, teljes hossz: 3300 mm - 3500 mm 1 mennyezeti rögzítő feszítőszerelvénnyel 2 fedél alumíniumból, hossza 3000 mm Az ISS média oszlop tetején található feszítőszerelvény 300 - 500 mm állítási lehetőséget biztosít. Lehetséges színválaszték eloxált alumínium vagy hófehér. Az oszlop alapja egy vékony ovális alumíiumprofil. A szemben levő oldalakon két 45 mm nyílás található Modul45-ös készülékek közvetlen beépítéséhez.
    ISS média oszlop alumíniumból, 45 mm fedélnyílással.
    A készlet tartalma:
    1 kétrekeszes oszlop feszítőszerkezettel
    Teljes hossz: 3315 mm - 3480 mm
    1 mennyezeti rögzítő feszítőszerkezettel
    2 fedél alumíniumból, hossza 3000 mm
    Az ISS média oszlop tetejére erősített feszítőszerkezet 315 - 480 mm között változtathatóan állítható. Lehetséges színválaszték eloxált alumínium vagy hófehér. Az oszlop alapja egy vékony ovális alumíiumprofil. A szemben levő oldalakon két 45 mm nyílás található Modul 45®-ös készülékek közvetlen beépítéséhez.
  • Gyártó
    OBO
    Anyag
    alumínium
    Felület
    eloxált
    Gyártói cikkszám
    Méret
    80x130x3300mm