Carguard 50738 Halogén izzó BHA052 - H3-12V-55W +30%
Transport gratuit!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Halogén izzó - BHA052 - H3 - 12V - 55W - +30% fényerő
    • Hosszú élettartam
    • 30% extra fényerő
    Izzó típusa:H3
    Feszültség:12 V
    Teljesítmény:55 W
  • Gyártó
    CARGUARD
    Gyártói cikkszám
    50738
    Magasság
    6,50 mm
    Mélység
    2,50 mm
    Súly
    10,00 g
    Szélesség
    2,50 mm