NX20027x15 Cablu difuzor
 NX20027x15 Cablu difuzor
  •  NX20027x15 Cablu difuzor
Transport gratuit!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
NX20027X15 Hangszórókábel piros-fekete transzparent 2x1,5mm, 15m általános leírása:
Mi a vezeték?
A vezetők felépítése:
A vezetők típusai:
* Buszvezetők: Nagy keresztmetszetű, merev vezetők, amelyek nagy áramok vezetésére alkalmasak.
* Levegővezetékek: Nyitott térben, oszlopokra felfüggesztett vezetők.
* Földelővezetők: A berendezéseket és a villanyhálózatot a földdel összekötő vezetők.
A vezetők jellemzői:
* Szigetelés vastagsága: A szigetelés vastagsága határozza meg a vezető feszültségtűrő képességét.
A vezetők alkalmazási területei:
* Épületvillamosság: Belső vezetékezés, világítás, elektromos készülékek csatlakoztatása.
* Ipar: Gépek, berendezések táplálása, vezérlés.
* Közlekedés: Villamosok, trolibuszok, elektromos autók.
* Telekommunikáció: Telefon-, internet- és adatátvitel.
A vezetők kiválasztásánál figyelembe veendő tényezők:
* Áramterhelhetőség: A vezetőnek el kell bírnia a rajta folyó áramot.
* Feszültségtűrő képesség: A vezetőnek ellen kell állnia a rákapcsolt feszültségnek.
Fontos tudni:
* A vezetőket mindig a vonatkozó szabványoknak megfelelően kell kiválasztani és telepíteni.
* Az elektromos munkákat szakemberre kell bízni.
* A hibásan telepített vagy sérült vezetékek tűz- és áramütés veszélyét hordozhatják.
Ha szeretne többet megtudni a vezetékekről, érdemes szakkönyveket vagy szakembereket felkeresni.
További információért keressen minket bizalommal: info@gazdafielectronic.hu
  • Gyártó
    MNC
    Átmérő
    2 x 1,5 mm
    Gyártói cikkszám
    NX20027X15
    Hosszúság
    15 m
    Magasság
    22,50 mm
    Mélység
    3,50 mm
    Súly
    449,00 g
    Szélesség
    15,50 mm