BVF NG 350W infrapanel (60x60cm) (IPNG0350C)
Transport gratuit!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
60x60cm-es infrapanel beltéri felhasználásra. IP44-es kivitel, fürdőszobában is alkalmazható. A 350W-os infrapanel teljesítménye elegendő lehet kisebb szobák önálló fűtésére vagy helyi és komfort fűtések kialakítására.
BVF NG 350W infrapanel (60x60cm) (IPNG0350C) általános leírása:
Működési elv:
Fajtái:
Fontos szempontok a választásnál:
* A helyiség mérete és szigetelése
* A fűtési igény
* Az energiahatékonyság
* A biztonsági funkciók
* A fűtőtest ára
További információért keressen minket bizalommal: info@gazdafielectronic.hu
  • Gyártó
    BVF
    Gyártói cikkszám
    IPNG0350C
    IP Védettség
    IP 44
    Méret
    600 × 600 × 25 mm
    Működési feszültség
    230V
    Szín
    fehér
    Putere
    350W