BVF MG 400W tükör infrapanel (IPNG0400MG)
Transport gratuit!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
BVF MG 400W tükör infrapanel (IPNG0400MG) általános leírása:
  • Fűtőpanel jellege: Carbon-Silver p5 technológiával
    Felületi hőmérséklet: 95 - 110 °C
    Rögzítés: fali és mennyezeti konzol
    Keret: keret nélkül
    Felület: tükör
    Hátlap: teljes felületű alumínium
    Túlmelegedés védelem: ötszörös elektronikus
    Csatlakozó vezeték: 2,5m + szabvány dugalj
    Tanúsítványok: CE , TÜV, ROHS
  • Gyártó
    BVF
    Anyag
    alumínium
    Gyártói cikkszám
    IPNG0400MG
    Hosszúság
    600 mm
    IP Védettség
    IP 44
    Mélység
    30 mm
    Működési feszültség
    230V
    Szélesség
    600 mm
    Putere
    400W