TECHNOTHERM ISP-B 600 RF Infrapanel, 0,60kW, fekete, porszórt felület, külső termosztáttal vagy interneten vezérelhető
Transport gratuit!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
- elsősorban beltéri helyiségek fűtésére szolgálnak
- vízszintesen és függőlegesen is rögzíthetők
- alacsony zajszint
- TPF-ECO típusú külső termosztáttal vagy interneten vezérelhető ECO interfész segítségével
TECHNOTHERM ISP-B 600 RF Infrapanel, 0,60kW, fekete, porszórt felület, külső termosztáttal vagy interneten vezérelhető általános leírása:
Működési elv:
Fajtái:
Fontos szempontok a választásnál:
* A helyiség mérete és szigetelése
* A fűtési igény
* Az energiahatékonyság
* A biztonsági funkciók
* A fűtőtest ára
További információért keressen minket bizalommal: info@gazdafielectronic.hu
  • - porszórt felület
    - keret nélküli
    - falra és mennyezetre szerelhető
  • Gyártó
    TECHNOTHERM
    Felület
    porszórt
    Gyártói cikkszám
    ISP-B-600-RF
    Magasság
    600mm
    Szélesség
    1200mm
    Szín
    fekete
    Putere
    0,6kW
    Típus
    infrapanel
    Tömeg
    12,7 kg
    Vastagság
    15mm