KANLUX 39435 LCOBFC 12W/M12IP65-NW LEDSZ. 12V DC 5m 12V DC 4000K IP65
Energiaosztály 2023-
Transport gratuit!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Gyártó
    KANLUX
    Élettartam
    30 000 óra
    Energiaosztály 2023-
    G
    Foglalat
    wires
    Gyártói cikkszám
    39435
    Hosszúság
    5000 mm
    IP Védettség
    IP 65
    Magasság
    5000 mm
    Működési feszültség
    12V DC
    Súly
    84
    Szélesség
    8 mm