SCHNEIDER RMPT20BD Zelio Analog hőmérséklet távadó, Pt100-hoz, 100-100°C
Gyártó SCHNEIDERGyártói cikkszám RMPT20BDIP Védettség IP 20Névleges szigetelési feszültség (Ui) 2000 VREACH A referencia SVHC-t tartalmaz a küszöbérték felettROSH Proaktív megfelelőség (A termék nem tartozik az EU RoHS jogi hatálya alá)Szabvány DIN 43760Termékcsalád Harmony AnalogTömeg 0,12 kgÜtésállóság 5 gn esetén 11 ms megfelel IEC 60068-2-27, Ea tesztek[Us] névleges tápfeszültség 24 V DC SELV +/- 22 %Vonalkód / EAN-kód 3389110108941Rögzítési módszer - EF000003 Snap rögzítő támasztó sín (Snap mounting support rail)Szélesség - EF000008 25Magasság - EF000040 78Mélység - EF000049 80Kapcsolási áram - EF000188 0.2Csatornák száma - EF000259 1Teljesítményfogyasztás - EF000346 -Átkapcsolási teljesítmény - EF001313 -Tápellátás típusa - EF001469 Aktív (Active)Üzemelési hőmérséklet - EF002393 0 - 60Kapcsolási feszültség - EF003586 10Elektromos csatlakozás típusa - EF003961 Csavaros csatlakozás (Screw connection)Védettségi fokozat (IP) - EF005474 IP20Kimeneti tartományok száma 0 V ... 10 V - EF006845 0Kimenetek számának tartománya 0 mA ... 20 mA - EF006849 0Kimeneti tartományok száma 0 V ... 5 V - EF006856 0Kimeneti tartományok száma 2 V ... 10 V - EF006867 0Kimeneti tartományok száma 4 mA ... 20 mA - EF006874 0Névleges üzemfrekvencia - EF007024 - - -Névleges tápfeszültség AC - EF007075 - - -Névleges tápfeszültség DC - EF007078 24 - 24SIL az IEC 61508 szerint - EF009889 Nincs (None)Kapcsolási frekvencia - EF003587 0Kimeneti tartományok száma +10 V ... -10 V - EF006841 0Kimeneti tartományok száma +5 V ... -5 V - EF006842 0Kimenetek száma 0 V ... 1 V - EF006843 0Kimeneti tartományok száma 0 mA ... 10 mA - EF006844 0Kimeneti tartományok száma 0 mV ... 100 mV - EF006846 0Kimeneti tartományok száma 0 V ... 2 V - EF006847 0Kimenetek száma 0 V ... 2.5 V - EF006848 0Kimeneti tartományok száma 0 V ... 20 V - EF006850 0Kimeneti tartományok száma 0 mV ... 200 mV - EF006851 0Kimeneti tartományok száma 0 V ... 24 V - EF006852 0Kimeneti tartományok száma 0 V ... 30 V - EF006853 0Kimeneti tartományok száma 0 mV ... 300 mV - EF006854 0Kimeneti tartományok száma 0 mA ... 5 mA - EF006855 0Kimeneti tartományok száma 0 mV ... 500 mV - EF006857 0Kimeneti tartományok száma 0 mV ... 60 mV - EF006858 0Kimeneti tartományok száma -1 V ... +1 V - EF006859 0Kimeneti tartományok száma 1 V ... 5 V - EF006860 0Kimeneti tartományok száma -10 mA ... +10 mA - EF006861 0Kimeneti tartományok száma -10 V ... +10 V - EF006862 0Kimeneti tartományok száma 10 V ... 0 V - EF006863 0Kimeneti tartományok száma 10 V ... 2 V - EF006864 0Kimeneti tartományok száma -100 mV ... +100 mV - EF006865 0Kimeneti tartományok száma -2 V ... +2 V - EF006866 0Kimenetek száma -2,5 V ... +2,5 V - EF006868 0Kimeneti tartományok száma -20 mA ... +20 mA - EF006869 0Kimeneti tartományok száma -20 V ... +20 V - EF006870 0Kimeneti tartományok száma 20 mA ... 0 mA - EF006871 0Kimeneti tartományok száma 20 mA ... 4 mA - EF006872 0Kimeneti tartományok száma -300 mV ... +300 mV - EF006873 0Kimenetek száma -5 mA ... +5 mA - EF006875 0Kimeneti tartományok száma -5 V ... +5 V - EF006876 0Kimenetek száma 5 V ... 0 V - EF006877 0Kimeneti tartományok száma 5 V ... 1 V - EF006878 0Kimeneti tartományok száma -500 mV ... +500 mV - EF006879 0Kimeneti tartományok száma -60 mV ... +60 mV - EF006880 0Bemeneti tartományok száma +10 V ... -10 V - EF006888 0Bemeneti tartományok száma +5 V ... -5 V - EF006889 0Bemeneti tartományok száma 0 V ... 1 V - EF006890 0Bemeneti tartományok száma 0 mA ... 10 mA - EF006891 0Bemeneti tartományok száma 0 V ... 10 V - EF006892 1Bemeneti tartományok száma 0 mV ... 100 mV - EF006893 0Bemeneti tartományok száma 0 V ... 2 V - EF006894 0Bemeneti tartományok száma 0 V ... 2,5 V - EF006895 0Bemeneti tartományok száma 0 mA ... 20 mA - EF006896 1Bemeneti tartományok száma 0 V ... 20 V - EF006897 0Bemeneti tartományok száma 0 mV ... 200 mV - EF006898 0Bemeneti tartományok száma 0 V ... 24 V - EF006899 0Bemeneti tartományok száma 0 V ... 30 V - EF006900 0Bemeneti tartományok száma 0 mV ... 300 mV - EF006901 0Bemenetek száma 0 mA ... 5 mA - EF006902 0Bemeneti tartományok száma 0 V ... 5 V - EF006903 0Bemeneti tartományok száma 0 mV ... 500 mV - EF006904 0Bemeneti tartományok száma 0 mV ... 60 mV - EF006905 0Bemeneti tartományok száma -1 V ... +1 V - EF006906 0Bemeneti tartományok száma 1 V ... 5 V - EF006907 0Bemeneti tartományok száma -10 mA ... +10 mA - EF006908 0Bemeneti tartományok száma -10 V ... +10 V - EF006909 0Bemeneti tartományok száma 10 V ... 0 V - EF006910 0Bemeneti tartományok száma 10 V ... 2 V - EF006911 0Bemeneti tartományok száma -100 mV ... +100 mV - EF006912 0Bemeneti tartományok száma -2 V ... +2 V - EF006913 0Bemeneti tartományok száma 2 V ... 10 V - EF006914 0Bemeneti tartományok száma -2,5 V ... +2,5 V - EF006915 0Bemeneti tartományok száma -20 mA ... +20 mA - EF006916 0Bemeneti tartományok száma -20 V ... +20 V - EF006917 0Bemeneti tartományok száma 20 mA ... 0 mA - EF006918 0Bemeneti tartományok száma 20 mA ... 4 mA - EF006919 0Bemeneti tartományok száma -300 mV ... +300 mV - EF006920 0Bemeneti tartományok száma 4 mA ... 20 mA - EF006921 1Input tartományok száma -5 mA ... +5 mA - EF006922 0Bemeneti tartományok száma -5 V ... +5 V - EF006923 0Bemeneti tartományok száma 5 V ... 0 V - EF006924 0Bemeneti tartományok száma 5 V ... 1 V - EF006925 0Bemeneti tartományok száma -500 mV ... +500 mV - EF006926 0Bemeneti tartományok száma -60 mV ... +60 mV - EF006927 0Terhelés - EF007096 500 - 500Terhelési hatás - EF007097 -Belsőleg biztonságos az EN 60947-5-6 NAMUR szerint - EF007112 IgenKimenet a kimenettől galvanikus leválasztás - EF007222 NemGalvanikus elválasztás a bemenet és a kimenet között - EF007223 NemGalván elválasztás a bemenetek között - EF007224 NemGalván elválasztás a tápegység feszültsége és minden egyéb áramkör között - EF007225 NemEF007276 Egyéb (Other)Hibajelzés kimenet - EF007499 NemHőmérsékleti eltérés - EF007507 -Gyártó SCHNEIDERNumar articol RMPT20BD