SCHNEIDER RSB1A120JDPV Zelio RSB interfész relé foglalattal, védődiódával, 1CO, 12A, 12VDC
Produs de desfacere
Transport gratuit!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
Schneider Villanyszerelői zsebkönyv 2026
SCHNEIDER RSB1A120JDPV általános leírása:
    Gyártói cikkszám
    RSB1A120JDPV
    IP Védettség
    IP 20
    Maximális folyamatos üzemi feszültség (Uc)
    24 V
    Névleges áramerősség (In)
    12 A
    Névleges lökőfeszültség-állóság (Uimp)
    3.6 kV megfelel IEC 61000-4-5 3. szint
    Névleges szigetelési feszültség (Ui)
    400 V megfelel EN/IEC 60947-1