AEG BBS12C2-0 2 sebességes fúró-csavarozó, akkumulátoros, 12V
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
• Levehető tokmányrendszer, amely lehetővé teszi, hogy a felhasználó a 25 mm-es biteket a befogásban tartsa, amíg a tokmány a gépen van
• Kifejezetten kompakt fúrócsavarozó: 192 mm hosszú tokmánnyal/155 mm hosszú tokmány nélkül
• Övcsipesz a könnyű szállításért
• Beépített töltésszintjelző
• Nagy nyomaték – 32 Nm az alkalmazások széles választékához
• Teljesen fém bolygókerekes hajtómű és fém hajtóműház a maximális tartósságért
• Kompatibilis és sokoldalú
• Kiváló az olyan alkalmazásokhoz, melyek igénylik az előfúrást
• 25 mm-es bitek befogásban tartása, mialatt a tokmányt eltávolítja
  • Szállítási terjedelem:
    • cserélhető tokmány
    • csavarozó bit
    • övcsipesz
    Műszaki adatok:
    Üresjárati fordulatszám: 0 - 400 / 0 - 1500 ford/perc
    Max. nyomaték: 32 Nm
    Feszültség: 12 V
    Akkumulátor típusa: Li-ion
    Súly akkumulátorral: 1,2 kg
    Max. fúrási átmérő acélban: 10 mm
    Max. fúrási átmérő fában: 20 mm
    Tokmány mérete: 10 mm