BVF NG 500W infrapanel (90x60cm) (IPNG0500C)
Kifutó termék
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
mára nincs szükség a kevéssé esztétikus felületnővelő kristályszemcse bevonatra.
BVF NG 500W infrapanel (90x60cm) (IPNG0500C) általános leírása:
Működési elv:
Fajtái:
Fontos szempontok a választásnál:
* A helyiség mérete és szigetelése
* A fűtési igény
* Az energiahatékonyság
* A biztonsági funkciók
* A fűtőtest ára
További információért keressen minket bizalommal: info@gazdafielectronic.hu
  • Fűtőpanel jellege: Graphite-Polyimid p5 technológiával
    Felületi hőmérséklet: 95 - 110 °C
    Rögzítés: fali és mennyezeti konzol
    Keret: fehér alumínium
    Felület: fehér (tisztítható)
    Hátlap: teljes felületű alumínium
    Túlmelegedés védelem: ötszörös elektronikus
    Csatlakozó vezeték: 2,5m + szabvány dugalj
    Tanúsítványok: CE , TÜV, ROHS
  • Gyártó
    BVF
    Anyag
    alumínium
    Gyártói cikkszám
    IPNG0500C
    Hosszúság
    900mm
    IP Védettség
    IP 44
    Mélység
    30mm
    Működési feszültség
    230V
    Szélesség
    600mm
    Szín
    fehér
    Teljesítmény
    500W