EATON MB-300178 Áram-védőkapcsoló túláram- és ívhiba elleni védelemmel, In=6A, C kar, 10kA, Idn=0,03A, G/F típus
EATON MB-300178 Arc Fault Detection Device, 2p, C, 6 A, 30 mA, type F
  • EATON MB-300178 Arc Fault Detection Device, 2p, C, 6 A, 30 mA, type F - 2
  • EATON MB-300178 Arc Fault Detection Device, 2p, C, 6 A, 30 mA, type F - 3
  • EATON MB-300178 Arc Fault Detection Device, 2p, C, 6 A, 30 mA, type F - 4
  • EATON MB-300178 Arc Fault Detection Device, 2p, C, 6 A, 30 mA, type F - 5
  • EATON MB-300178 Arc Fault Detection Device, 2p, C, 6 A, 30 mA, type F - 6
  • EATON MB-300178 Arc Fault Detection Device, 2p, C, 6 A, 30 mA, type F - 7
  • EATON MB-300178 Arc Fault Detection Device, 2p, C, 6 A, 30 mA, type F - 8
  • EATON MB-300178 Arc Fault Detection Device, 2p, C, 6 A, 30 mA, type F - 9