GARDEN OF EDEN 11599BK-10-50 Öntapadós ajtó- ablakszigetelő
  • GARDEN OF EDEN 11599BK-10-50 Öntapadós ajtó- ablakszigetelő - 2
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Öntapadós ajtó- ablakszigetelő
    "D" profil - 50 m
    fekete 10 mm
    • Időjárásálló (UV, hőálló)
    • Jó minőségű gumicsík
    • Öntapadó
    • Könnyen telepíthető
    • Fekete színű
    Profil:"D"
    Szélesség:12 mm
    Vastagság:10 mm
    Hossz:50 m (2 x 25 m)
    Szigetelő képesség:4 - 10 mm
    Színe:Fekete
    Anyaga:Gumi - EPDM
    Súlya:2 kg
    Hőálló:-50°C - +60°C
    Általános élettartam:8 év
  • Gyártó
    GARDEN OF EDEN
    Gyártói cikkszám
    11599BK-10-50
    Magasság
    23,00 mm
    Mélység
    23,00 mm
    Súly
    1217,00 g
    Szélesség
    23,00 mm