GARDEN OF EDEN 11599BK-15-50 Öntapadós ajtó- ablakszigetelő
  • GARDEN OF EDEN 11599BK-15-50 Öntapadós ajtó- ablakszigetelő - 2
  • Öntapadós ajtó- ablakszigetelő
    "D" profil - 50 m
    fekete 15 mm
    Profil:"D"
    Szélesség:21 mm
    Vastagság:15 mm
    Hossz:50 m (2 x 25 m)
    Szigetelő képesség:5 - 15 mm
    Színe:Fekete
    Anyaga:Gumi - EPDM
    Súlya:3 kg
    Hőálló:-50°C - +60°C
    Gyártói cikkszám
    11599BK-15-50
    Magasság
    25,50 mm
    Mélység
    38,00 mm
    Súly
    2770,00 g
    Szélesség
    38,00 mm