GARDEN OF EDEN 11599WH-12-40 Öntapadós ajtó- ablakszigetelő
  • GARDEN OF EDEN 11599WH-12-40 Öntapadós ajtó- ablakszigetelő - 2
  • Öntapadós ajtó- ablakszigetelő
    "D" profil - 40 m
    fehér 12 mm
    Profil:"D"
    Szélesség:14 mm
    Vastagság:12 mm
    Hossz:40 m (2 x 20 m)
    Szigetelő képesség:4 - 12 mm
    Színe:Fehér
    Anyaga:Gumi - EPDM
    Súlya:2 kg
    Hőálló:-50°C - +60°C
    Gyártói cikkszám
    11599WH-12-40
    Magasság
    23,00 mm
    Mélység
    23,00 mm
    Súly
    1213,00 g
    Szélesség
    23,00 mm