MNC NX20024X10 Hangszórókábel
MNC NX20024X10 Hangszórókábel
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Hangszórókábel
    2 x 1,0 mm²
    10 m
    "OXIGEN FREE" kábel sodrott belső erekkel és transparent piros/fekete szigeteléssel.
    Belső erek:2 x (80 x 0,12 mm²) / 2 x 1,0 mm²
    Külső átmérő:3 x 6,0 mm
    Kiszerelés:10 m
  • Gyártó
    MNC
    Gyártói cikkszám
    NX20024X10
    Magasság
    22,50 mm
    Mélység
    3,20 mm
    Súly
    231,00 g
    Szélesség
    12,00 mm