Napelemes Klíma FV-DC052-R32 - C csomag (60 m²) 6db napelem
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
Általános leírása:
Ha nincs 230VAC betáp, akkor a klíma addig tud üzemelni, amíg van elegendő napenergia, utána viszont leáll!
A csomag a klíma beltéri és kültéri egységét valamint 6 db napelemet tartalmaz.
Főbb jellemzők:
A kép illusztráció!
  • Elérhető teljesítménycsomagok:
    • 25 m²-hez: 2,6 kW teljesítmény, 4 napelem​
    • 35 m²-hez: 3,5 kW teljesítmény, 5 napelem​
    • 60 m²-hez: 5,2 kW teljesítmény, 6 napelem​
    • 80 m²-hez: 7,2 kW teljesítmény, 8 napelem​
    A rendszer többi komponense is elérhető a cégünk kínálatában:
    1. AC/DC Hibrid beltéri egység
    2. AC/DC Hibrid kültéri egység
    3.Napelemek
    4.Napelem vezetékelés
    5.Távirányító
    6.Túlfeszültség levezető
    7.Biztosíték
    8.DC megszakító
  • Gyártó
    Nordinova
    Áramerősség
    Besorolt áramerősség AC esetén: 5.96
    Csomagolás
    Karton
    Névleges teljesítmény
    5,2 kW