OBO 6290086 ISSRM45RW Installációs Oszlop padló/mennyezet 70x3000mm hófehér alumínium
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
A kép illusztráció!
OBO 6290086 általános leírása:
Energiaoszlopok
1 rekeszes energiaoszlop
2 rekeszes energiaoszlop
több rekeszes energiaoszlop (3,35 m magas, szerelvényezni 0,68 m-ig lehet)
Bepattintható energiaoszlop: szerelvények könnyedén bepattinthatók, rögzítőkeret használata nélkül
Univerzális energiaoszlop: rögzítőkeret használatával.
* Lakások
* Irodák
* Üzletek
* Közintézmények
Energiasávok és mini oszlopok vagy hétköznapi nyelven hálózati elosztók.
A falon kívüli aljzatok használata egyszerű.
A falon kívüli aljzatok használati területei:
* Garázsok
* Műhelyek
* Kültéri területek
Rejtett aljzatok
A rejtett aljzatok használati területei:
* Lakások
* Irodák
* Üzletek
Az aljzatok kiválasztásakor figyelembe kell venni a következőket:
* Az aljzat típusa
* Az aljzat áramerőssége
* Az aljzat feszültsége
* Az aljzat védelmi fokozata
* Az aljzat színe
* Az aljzat ára
Az aljzatok beépítését minden esetben szakemberre kell bízni.
További információért keressen minket bizalommal: info@gazdafielectronic.hu
  • ISS média oszlop alumíniumból. A készlet tartalma: 1 db egyrekeszes oszlop feszítőszerelvénnyel, teljes hossz : 3300 mm - 3500 mm mm 1 db fedél alumíniumból, hossza: 3000 mm Ennek az ISS média oszlopnak a kialakítási alapja egy különösen karcsú, kerek alumíniumprofil, aminek az elülső oldalán a Rapid45 szerelvénybeépítő csatornákból származó sima fedél van. A 45 mm-es fedélnyílás a Modul45 sorozatú kapcsolók és csatlakozóaljzatok közvetlen befogadására alkalmas.
    ISS média oszlop alumíniumból, 45 mm fedélnyílással.
    A 45 mm-es fedélnyílás a Modul 45 sorozatú kapcsolók és dugaszolóaljzatok közvetlen befogadására alkalmas. A 45 mm-es fedélnyílás a Modul 45® sorozatú kapcsolók és csatlakozóaljzatok közvetlen befogadására alkalmas.
  • Gyártó
    OBO
    Anyag
    alumínium
    Gyártói cikkszám
    Méret
    70x3000mm