PANCONTROL, PANVOLTTESTER400FI 2 pólusú feszültségvizsgáló LED kijelző és AVK teszter 6‐400V AC/DC, 30mA FI‐Test
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Gyártó
    Pancontrol
    Gyártói cikkszám
    PANVOLTTESTER400FI
    IP Védettség
    IP 64
    Kivitel
    2 pólusú
    Méret
    Hossz: 248 mm, szélesség: 32mm, vastagság: 26mm,