PHENOM 55002-24IP Hálózati stabilizált tápegység - 24V DC - 60W, 2,5A - IP67
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Hálózati stabilizált tápegység - 24V DC - 60W, 2,5A - IP67
    Ez a hálózati stabilizált tápegység megbízható és biztonságos megoldást kínál különféle elektronikai eszközök tápellátására. A DC kimeneti feszültség ideálissá teszi LED világítási rendszerekhez, kamerákhoz, érzékelőkhöz vagy más alacsony feszültségű berendezésekhez történő alkalmazását. Az IP67 védettségnek köszönhetően a tápegység teljesen por- és vízálló, így beltéri és kültéri alkalmazásra egyaránt alkalmas. A 110 – 265V AC bemeneti feszültségtartomány biztosítja a stabil működést széles hálózati környezetben, míg a kompakt méret lehetővé teszi a diszkrét, helytakarékos telepítést, akár kötődobozokban vagy gipszkarton építményekben.
    • Idális választás fürdőszobákba, vizeshelyiségekbe, teraszokra, erkélyekre, kültérre is
    • Kapcsoló üzemű
    • Stabilizált
    • Árnyékoló fémház
    • Rövidzár-, túlfeszültség- és hőmegfutás elleni védelem
    Telepítéskor gondoskodjon a kábeles csatlakozás megfelelő szigeteléséről!
    Bemeneti feszültség:110 - 265 V AC (50/60 Hz)
    Kimeneti feszültség:24V DC
    Max. kimeneti áram:2,5 A
    Max. teljesítmény:60 W
    Méret:155 x 44 x 21 mm
    Védelem:IP67
    Szín:Szürke
    Súly:~248 g
  • Gyártó
    PHENOM
    Gyártói cikkszám
    55002-24IP
    Magasság
    19,00 mm
    Mélység
    2,50 mm
    Súly
    262,00 g
    Szélesség
    6,50 mm