PHENOM 55005-24IP Hálózati stabilizált tápegység - 24V DC - 150W, 6,25A - IP67
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Hálózati stabilizált tápegység - 24V DC - 150W, 6,25A - IP67
    Ez a hálózati stabilizált tápegység megbízható és biztonságos megoldást kínál különféle elektronikai eszközök tápellátására. A DC kimeneti feszültség ideálissá teszi LED világítási rendszerekhez, kamerákhoz, érzékelőkhöz vagy más alacsony feszültségű berendezésekhez történő alkalmazását. Az IP67 védettségnek köszönhetően a tápegység teljesen por- és vízálló, így beltéri és kültéri alkalmazásra egyaránt alkalmas. A 110 – 265V AC bemeneti feszültségtartomány biztosítja a stabil működést széles hálózati környezetben, míg a kompakt méret lehetővé teszi a diszkrét, helytakarékos telepítést, akár kötődobozokban vagy gipszkarton építményekben.
    • Idális választás fürdőszobákba, vizeshelyiségekbe, teraszokra, erkélyekre, kültérre is
    • Kapcsoló üzemű
    • Stabilizált
    • Árnyékoló fémház
    • Rövidzár-, túlfeszültség- és hőmegfutás elleni védelem
    Telepítéskor gondoskodjon a kábeles csatlakozás megfelelő szigeteléséről!
    Bemeneti feszültség:110 - 265 V AC (50/60 Hz)
    Kimeneti feszültség:24V DC
    Max. kimeneti áram:6,25 A
    Max. teljesítmény:150 W
    Méret:215 x 65 x 30 mm
    Védelem:IP67
    Szín:Szürke
    Súly:~556 g
  • Gyártó
    PHENOM
    Gyártói cikkszám
    55005-24IP
    Magasság
    24,50 mm
    Mélység
    3,50 mm
    Súly
    604,00 g
    Szélesség
    7,50 mm