SCHNEIDER RSB1A120F7PV Zelio RSB interfész relé foglalattal, védődiódával, 1CO, 12A, 120VAC
Kifutó termék
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
Schneider Villanyszerelői zsebkönyv 2026
SCHNEIDER RSB1A120F7PV általános leírása:
Hogyan működik?
Milyen típusú relék léteznek?
* Elektromechanikus relék: Ezekben a relékben egy elektromágnes mozgatja a fém érintkezőket.
* Időrelék: Az idő múlásával kapcsolnak vagy szakítanak.
* Feszültségrelék: Egy bizonyos feszültségszint elérésekor kapcsolnak vagy szakítanak.
* Áramrelék: Egy bizonyos áramerősség elérésekor kapcsolnak vagy szakítanak.
Miért használjuk az épületvillamosságban?
* Biztonság: Galvanikus elválasztást biztosít, csökkentve a rövidzárlat kockázatát.
* Védelem: Túlterhelés, rövidzárlat esetén automatikusan megszakítja az áramkört.
* Vezérlés: Kisfeszültségű jellel nagy teljesítményű berendezéseket vezérelhetünk.
* Automatizálás: Automatizálhatunk számos folyamatot, pl. világításvezérlés, fűtés.
Hol használjuk?
* Világításvezérlés: Időzítés, fényérzékelés alapján kapcsolja a világítást.
* Biztonsági rendszerek: Riasztórendszerekben, tűzjelző rendszerekben.
* Motorvezérlés: Szivattyúk, ventilátorok vezérlésére.
További információért keressen minket bizalommal: info@gazdafielectronic.hu
  • Gyártó
    Schneider Electric
    Gyártói cikkszám
    RSB1A120F7PV
    IP Védettség
    IP 20
    Maximális folyamatos üzemi feszültség (Uc)
    24 V
    Névleges áramerősség (In)
    12 A
    Névleges lökőfeszültség-állóság (Uimp)
    3.6 kV megfelel IEC 61000-4-5 3. szint
    Névleges szigetelési feszültség (Ui)
    400 V megfelel EN/IEC 60947-1