SCHNEIDER SSL1A12JDPV SSL komplett sorkapocs szilárdtestrelé foglalattal, nullfeszültségű kapcsolás, 1NO, 24...280VAC, 2A, 12VDC, csavaros
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT
  • Gyártó
    SCHNEIDER
    Gyártói cikkszám
    SSL1A12JDPV
    IP Védettség
    IP 20
    Magasság
    96,5 mm
    Maximális folyamatos üzemi feszültség (Uc)
    4...12 V
    Mélység
    79.5 mm
    Névleges áramerősség (In)
    2 A
    REACH
    A referencia nem tartalmaz SVHC-t a határérték felett
    ROSH
    Proaktív megfelelőség (A termék nem tartozik az EU RoHS jogi hatálya alá)
    Szabvány
    IEC 60950-1
    Szélesség
    6,2 mm
    Szivárgási áram
    4 mA záróállapot