EATON MB-300138 Áram-védőkapcsoló túláram- és ívhiba elleni védelemmel, In=6A, C kar, 10kA, Idn=0,03A, G/A típus
EATON MB-300138 Arc Fault Detection Device, 2p, C, 6 A, 30 mA, type G/A