EATON MB-300173 Áram-védőkapcsoló túláram- és ívhiba elleni védelemmel, In=25A, B kar, 10kA, Idn=0,03A, G/A típus
EATON MB-300173 Arc Fault Detection Device, 2p, B, 25 A, 30 mA, type G/A